airbnb
Turystyka

Skąd wziąć działający kupon rabatowy Airbnb?

Portal Airbnb to szalenie popularne miejsce w sieci, za pośrednictwem którego można szukać noclegów na całym świecie. Nie chodzi tutaj tylko o tanie noclegi, które zwykle interesują turystów podróżujących niskobudżetowo.

Airbnb również dla lubiących luksus

W portalu są również oferty bardzo atrakcyjnych i luksusowych domów i willi, apartamentów, oraz wielu innych ciekawych obiektów. Kto zatem pragnie nocować w naprawdę fantastycznych warunkach, a koszty nie grają dla niego większej roli, z powodzeniem znajdzie odpowiadający mu nocleg właśnie na portalu Airbnb. Jeżeli jednak dla kogoś kusząca jest zniżka nawet 100 złotych – poniżej z pewnością znajdzie interesujące dla siebie informacje dotyczące kuponów rabatowych.

Jak zdobyć kupon rabatowy Airbnb?

W sieci jest bardzo wiele możliwości zdobycia kuponów rabatowych, w tym też do takich miejsce jak portal Airbnb. Można zatem poświęcić chwilę czasu na znalezienie linku partnerskiego, z którego zarezerwowanie noclegu po raz pierwszy daje nam zniżkę stu złotych. To zawsze coś, szczególnie jeżeli dla podróżującego liczy się tak zwany każdy grosz. Gdzie znaleźć taki link? Bardzo popularnym miejscem są różnego rodzaju blogi, wbrew pozorom nie tylko te o tematyce podróżniczej. A zatem wystarczy wpisać w wyszukiwarce internetowej odpowiednie hasło, dotyczące właśnie kuponu rabatowego na rezerwację w Airbnb, a naszym oczom ukaże się bardzo wiele stron, w których zamieszczono takie linki. Najczęściej są one ukryte gdzieś w treści artykułu, który dotyczył właśnie podróży.

Inne sposoby na kupon rabatowy

Poza tym cały czas warto śledzić sam portal, bo to właśnie tam można również znaleźć informacje o możliwościach skorzystania ze zniżek. Dla wytrwałych z pewnością wcześniej czy później znajdzie się coś ciekawego. Warto jednak pamiętać o tym, że za pośrednictwem portalu można znaleźć naprawdę tanie noclegi, nawet w bardzo atrakcyjnych miastach w Europie czy na świecie. Można zatem nocować w Rzymie czy Paryżu, a za siedem nocy zapłacić dosłownie kilkaset złotych. Na żadnym innym portalu nie ma tak atrakcyjnych cen.

6 komentarzy

  1. A skąd wziąć kupon Airbnb, jeśli się już ma konto? Ja nie wiedziałam o nim, gdy się rejestrowałam i przez to nie dostałam żadnego rabatu na moje podróże. Czy w takim przypadku mogę użyć jakiegoś innego kuponu? Wiem, jestem ciapa, ale mądry Polak (a raczej Polka) po szkodzie.

  2. @Madziula też bym chciała wiedzieć skąd wziąć jakikolwiek kupon rabatowy działający z już aktywnym kontem airbnb. Często korzystam z tej platformy zawodowo i jeszcze nigdy nie dostałam żadnego kuponu w prezencie. Czy takie kupony w ogóle istnieją?

  3. Brat mnie namawiał na wakacje na airbnb już 2 lata temu, ale ja niepokornie korzystałem z ofert biur podróży. I w tym roku zdecydowałem, że sprawdzę tę opcję. Zarejestrowałem się i wykorzystałem kupon airbnb, przez co zapłaciłem mniej. Wyszło mnie taniej niż nad polskim morzem. Możecie nie wierzyć, wejdźcie na ich stronę i sprawdźcie oferty zagraniczne. Możecie doznać szoku.

  4. Jaką kwotę ma ten kupon airbnb, bo gdzieniegdzie piszą, że 100 zł, a gdzieś indziej 138 zł? Która kwota jest poprawna? Może są to kupony o różnej wartości? Jeżeli tak to skąd wziąć kupon o najwyższej wartości i ile ona wynosi? Z góry dziękuję za odpowiedź. Będę obserwować wątek.

  5. Wróciłam właśnie z podróży służbowej ze Stanów. Po raz pierwszy chciałam skorzystać z airbnb, bo po pierwsze był to dłuższy wyjazd więc nie chciałam mieszkać w hotelu a chciałam poczuć się trochę jak w domu a po drugie nie oszukujmy się …sporo taniej. Muszę przyznać, pełna obaw ruszyłam w podróż czy wszystko pójdzie sprawnie z dojazdem i zakwaterowaniem. I jakie było moje zdziwienie jak nie napotkałem żadnym problemów a wręcz na odwrót!! Mało tego po pracy, naprawdę czułam się jak w domu.
    Polecam

  6. to teraz wam powiem coś ciekawego – ja cały czas czekałem na jakiś kupon airbnb z okazji czarnego piątku czy świąt czy nowego roku – nic – nigdy nic nie wysyłali i tak z ciekawości tydzień temu przeglądałem oferty dość egzotyczne ale oczywiście nic nie kupiłem bo przeglądałem to z ciekawości na telefonie – ale oferty dotyczyły krótkiego terminu czyli najbliższego tygodnia i dziś dostałem maila od airbnb z promocją na te najbliższe terminy – czyli wygląda to tak że kupon airbnb w grę nie wchodzi ale już promki na bliskie terminy są możliwe

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *