Usługi

Katalogowanie stron

Jednym z głównych sposobów na promocję w internecie jest katalogowanie stron www. Gro osób twierdzi, iż to metoda reklamy, która obecnie nie daje żadnych efektów, a jeżeli już to zapewne nie są to efekty pozytywne. Czy mają rację?

Na pewno katalogowanie stron różni się obecnie od tego, czym było kilkadziesiąt miesięcy temu. Nie oznacza to także, że jest ono totalnie nieefektywne. Co ważne, mało osób pamięta o tym, że katalogowanie witryn nie służy jedynie wzrostowi pozycji w wyszukiwarkach. To również znakomita metoda promocji bezpośrednio wpływająca na liczbę odwiedzin serwisu internetowego.

Miejmy wszak na uwadze, iż kluczową sprawą jest stosownie stworzona lista katalogów. Jeśli ktoś cały czas uważa, iż automatyczne katalogowanie witryn popularnym programem spowoduje zdobycie mocnych odnośników to się myli. Przy dobrej liście adresów katalogów stron oraz pracy manualnej można zdziałać wiele, ponieważ tak naprawdę katalogowanie witryn jedynie w tej formie daje pożądane efekty. Naturalnie nie należy ograniczać się tylko do tej metody promocji, jednak samo katalogowanie stron należy uznać za efektywny proces wspomagający promocję w necie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *